Дитячий одяг Reima – фінська якість, розкручений лейбл чи щось більше?

    Що таке дитячий одяг Reima? Ця фінська торговельна марка, що встигла зарекомендувати себе винятково з позитивної сторони ще з 1944 року в багатьох країнах світу, пропонує повний перелік одягу для зимового дитячого гардероба. Дитячий одяг Reima – це, насамперед, верхній одяг: куртки, штани, комбінезони, пальто, пуховики і т.д. Сьогодні дитячий одяг Reima – один з  найпопулярніших на ринку дитячого зимового одягу.

     Що ви одержуєте, вибираючи продукцію Reima? Безпека, функціональність, висока якість, надійність і, звичайно ж, відображення всіх віянь сучасної дитячої моди. Але крім цього, дитячий одяг Reima невибагливий у догляді. Його легко прати, чистити і сушити. Вироби цієї торговельної марки не змінюють свій зовнішній вигляд, незалежно від кількості прань і сушінь. Що стосується носіння, то в цьому плані дитячий одяг Reima задовольнить і вимоги дитини, і вимоги її батьків. У таких речах дитина не змерзне та не промокне, зможе гратися стільки, скільки захоче, і так, як захоче.

     У чому секрет Reima? Усе геніальне просто! Цей виробник так давно спеціалізується на виробництві верхнього зимового дитячого одягу, що виготовляє його, відштовхуючись від фізіологічних процесів дитячого організму, які в ньому відбуваються під час перебування на холоді. Саме тому дитячий одяг Reima виготовляється на основі принципу багатошаровості із застосуванням спеціальних мембранних тканин, що дозволяють тілу дихати, сприяють відведенню поту та перешкоджають проникненню вологи ззовні. Завдяки мембранним матеріалам і багатошаровості дитячий одяг Reima забезпечує дитині під час перебування на холоді постійний комфорт і тепло.

     Крім дитячого одягу Reima, компанія New Land пропонує дитячий одяг ряду інших популярних виробників. Дзвоніть нам, і ми зробимо вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися!