Дитячі комбінезони Reima – якість, варта уваги

     Дитяча мода –  яка вона сьогодні? Це питання ставить собі будь-який процвітаючий підприємець, що має мережу магазинів дитячого одягу. Однак перш ніж поцікавитися особливостями дитячої моди, вибираючи товар для чергової закупівлі, він, звичайно ж, поставить запитання з приводу якості пропонованого товару.

     Дитячі комбінезони Reima сьогодні не мають потреби в рекламі. Покупці і продавці вже мають достатній досвід роботи з продукцією цієї торговельної марки, щоб беззастережно довіряти якості, запропонованій виробником. Утім, дзвінкий бренд і відома фірма в активному збільшенні споживчого попиту на дитячі комбінезони Reima відіграють не головну роль. А що ж тоді «такого» у цій продукції? Чому покупці шукають її на прилавках магазинів і віддають перевагу дитячим комбінезонам Reima порівняно з речами з іншим лейблом?

     Дитячі комбінезони Reima виготовляються тільки з високоякісних сучасних матеріалів, водо- і вітронепроникних тканин, а також спеціального «дихаючого» матеріалу, який випаровує зайву вологу зсередини, але не допускає потрапляння вологи ззовні. Ще одна відмінна риса дитячих комбінезонів Reima у тому, що вироби мають безліч світловідбивних елементів, що важливо для безпеки дитини на вулиці, проклеєні шви, що не пропускають воду, а брючна частина комбінезонів виконується безшовним способом, що суттєво подовжує термін носіння виробу. Крім того, дитячі комбінезони Reima з новою системою play layers (багатошаровий одяг) ні в чому не поступаються функціональному одягу для дорослих. Проміжні шари цього верхнього одягу створюють повітряний прошарок, що перешкоджає проникненню до тіла холоду, вітру й вологи. У такий спосіб вільні й легкі дитячі комбінезони Reima набагато ефективніше зберігають тепло, ніж товстий, важкий і щільно надітий одяг.

   Крім дитячих комбінезонів Reima, компанія New Land пропонує дитячі комбінезони багатьох інших виробників. Дзвоніть нам,  і ми зробимо вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися!