Одяг для підлітків: стильно або якісно?

Період тінейджерства наших чад не можна назвати легким для батьків. Ми не будемо зараз обговорювати психологічні нюанси, а поговоримо про інше важливе питання: одяг для підлітків.

Підлітковий одяг є не стільки одягом у своєму основному розумінні, скільки способом самовираження. Він відрізняється різноманіттям стилів і напрямків: хіпі, готи, рейвери, фентезі та багато інших. Батьки, діти яких переживають цей період, знають, наскільки важливий одяг для підлітків.

До складності вибору фасону додаються труднощі, пов'язані з особливостями фігури підлітка, що формується: дитячий покрій уже не годиться, одяг для дорослих висить мішком. Підібрати на ринку піджак, що добре сидить, для хлопчика-підлітка майже неможливо. Занадто широкі в плечах, короткі рукави: усе це стандартні відмінності в покрої дорослого одягу від підліткового. Для дівчаток підбір одягу трохи простіший, але часто, щоб підібрати блузку, що добре сидить, доводиться жертвувати якістю тканин і пошиття.

Виходячи із запитів споживачів, виробники дитячого одягу (Wenice, Herdal, Wola i Gatta) виділили окрему лінію моди: одяг для підлітків. Вони випускають колекції одягу для тінейджерів сучасних напрямків і стилів, а також класичного покрою. Відмінна риса такого одягу - використання натуральних матеріалів (бавовна, трикотаж), модний покрій і висока якість. Компанія NewLand прийшла на ринок України саме для того, щоб доповнити магазини Києва і багатьох інших міст України (Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Рівне, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Ужгород, Вінниця, Тернопіль і т.д.) різноманітним асортиментом якісного, стильного, модного та порівняно недорогого підліткового одягу. Оптовий продаж підліткового одягу є перспективним напрямком діяльності нашої компанії, пропонуємо вам детально ознайомитися з умовами співробітництва.