Колготки дитячі: виробники та їх особливості.

Колготки дитячі на вітчизняному ринку представлені в найширшому асортименті, країн-виробників також багато  - від Китаю до США. Звичайно, відрізняються вони як за якістю, так і за ціною. Вибрати оптимальний варіант, коли влаштовує якість і ціна доступна для покупця, не так уже і просто.

Почнемо з виробників країн СНД: російські, білоруські, українські виробники розправили крила і активно завойовують ринок. Найбільш популярні виробники: Conte, Дюна, Легка хода, Акцент, Бонус, Матекс Кідс, Глорія Джинс. Вітчизняні дитячі колготки доступні за  ціною, але ще не всі виробники СНД зуміли вийти на необхідний рівень якості.

Традиційно відмінною якістю характеризуються польські колготки для дітей Gatta, Wola, Tuptusie, Biedronka, Mariquita, Rewon. Натуральні тканини з додаванням еластану для підтримки форми. Колготки дитячі польського виробництва добре тягнуться, натуральні тканини приємні до шкіри,  дуже комфортні, не розтягуються та не осідають при пранні. А великий асортимент, симпатичні моделі, ніжні кольори і барвисті візерунки порадують ваших малят і завжди виглядають ошатно.

Ну і всесвітньо відомі виробники дитячих речей, такі як Wittenmald, Mothercare, Next, Chicco, Mexx, TCM (Tchibo), GEORGE. Ці бренди дають гарантію на використання найкращих матеріалів, але і коштують відповідно, тож далеко не кожен покупець може дозволити собі подібні речі. Найбільш виразним товаром цих марок є так звані «термоколготи». Ці тонкі на дотик колготи для дітей забезпечують комфортну температуру в будь-яку погоду, приємні в носінні, забезпечують

Компанія «Нью Ленд» є офіційним дистриб'ютором торговельних марок Gatta, Wola в Україні. Ми вирішили зупинитися саме на цих брендах, тому що вважаємо їх максимально збалансованими за ціною-якістю. Ці марки на світовому ринку вже не перше десятиліття і незмінно радують споживачів високою якістю та відносно доступною ціною. А найголовніше – вся продукція торговельних марок містить не менше 70-90% натуральних матеріалів, що є дуже важливим критерієм.