Дитячі шкарпетки, дитячі колготки Gatta і Wola

Компанія FERAX, власник торговельної марки Gatta, започаткувала свою діяльність у 1993 році. Більш як 15 років інтенсивного розвитку та інвестицій у сучасне обладнання привели до очікуваного результату - нині Компанія входить до числа найбільших виробників колгот і спідньої білизни в Європі та володіє однією з найсучасніших фабрик.

Компанія, основним завданням якої є задоволення попиту своїх клієнтів, з кожним роком розширює асортимент пропонованої продукції.дитячі колготи Gatta

  • Collant - колекція колготок і панчіх для жінок. Колекції весна-літо та осінь-зима щорічно поповнюються десятками нових сучасних моделей.
  • Gatta Bodywear - колекція спідньої білизни та одягу, створена для жінок, які бажають виглядати модно та розкішно. Одяг та спідня білизна створюються з використанням найпередовішої безшовної технології з чудової тонкої пряжі.
  • Gatta Cottoline - дитячі колготи, дитячі шкарпетки i дитячі гольфи з бавовни.
  • Gatta Active -спортивний одяг для людей, які піклуються про своє здоров'я та стильний зовнішній вигляд.
  • Gatta Underwear for man - спідня білизна для чоловіків.

У Польщі марка Gatta доступна більш ніж у 100 салонах великих польських міст і в найкращих магазинах спідньої білизни та колготок. Крім внутрішнього ринку, продукція під торговельною маркою Gatta також представлена в країнах Європейського Союзу, України, Росії, Хорватії та навіть у Монголії та Австралії.

У 2005 році група FERAX стала власником дуже відомої та старої торговельної марки WOLA(Державна трикотажна фабрика WOLA була створена в далекому 1945 році та спочатку спеціалізувалася на виробництві рукавичок і грубого трикотажу. У 1951 році фабрика була перепрофільована на виготовлення панчішно-шкарпеткових виробів.). Детские колготки WolaНові власники здійснили модернізацію фабрики WOLA і оснастили її за останнім словом техніки. Зараз WOLA є одним з найпопулярніших і найшанованіших польських виробників трикотажу, основною продукцією якого традиційно залишаються дитячі, чоловічі, жіночі шкарпетки шкарпетки, а також дитячі i жіночі колготки.

Компанія New Land, яка є офіційним представником торговельних марок WOLA и Gatta в Украине, рада запропонувати вашій увазі повний спектр продукції цих торговельних марок.