Дитячі шкарпетки: у пошуках втраченої якості

Скільки шкарпеток потрібно вашій дитині? Ви ніколи не зможете уявити, як багато, поки не зіштовхнетеся особисто з цим питанням. Причому незалежно від того, хто у вас – хлопчик чи дівчинка. Утім, хлопчикові потрібно ще більше дитячих шкарпеток. А тепер до суті: здається, у чому проблема? Дитячі шкарпетки сьогодні, слава богу, не дефіцит, коштують не так уже багато, а є і зовсім бюджетні варіанти. Купуй і радій! Але не все так просто! Виявляється, вибирати дитячі шкарпетки теж потрібно вміти. А якщо ні, то вас чекає занадто туга резинка, що перетискає ногу і викликає не тільки дискомфорт, але й порушення кровообігу. Або практично повна відсутність резинки, що змушує дитячі шкарпетки вже через кілька хвилин носіння збиратися гармошкою на щиколотці і демонструвати голі щиколотки.

Не знаючи, що купувати, можна купити дитячі шкарпетки із синтетичних матеріалів, які погано вбирають вологу і припиняють доступ кисню до тіла. А деякі синтетичні дитячі шкарпетки зовсім не зігрівають, а навпаки прохолоджують ногу. Та й про який обігрів може йти мова, якщо нога в такій шкарпетці мокра, втім, як і сама шкарпетка. Якість, склад і плетіння ниток у дитячих шкарпетках дуже важливі. Упевнені, що багато батьків стикалися з тим, що вже після першого носіння дитячі шкарпетки «світилися» дірами на пальцях і п'ятах. Зрозуміло, що дитина непосидюча сама по собі, але й виробник хороших дитячих шкарпеток має це враховувати, виготовляючи свою продукцію. Тому перш ніж купити дитячі шкарпетки зверніть увагу на їхню щільність у районі тих місць, що швидко зношуються.

А щоб дитячі шкарпетки при носінні не линяли та не покривалися кошлатаннями, облягали ногу під час носіння, вбирали вологу та давали доступ кисню до ноги, добре носилися та пралися, віддавайте перевагу відомим виробникам. Вони використовують якісні матеріали та технології для виробництва своєї продукції, відповідної до санітарних норм і міжнародних сертифікатів якості. Адже здоров'я дитини не місце для експериментів.