Купити дитячі шкарпетки: правила виживання.

    Яскраві, барвисті, з веселими звірятками та героями улюблених мультфільмів, дитячі шкарпеточки радують око своєю різноманітністю. Поки дітки не виросли і їх не переслідують суворі правила етикету одягу, можна купити дитячі шкарпетки в наймальовничішому та найоригінальнішому варіанті.

     Дитячі шкарпетки на ринку представлені у величезній кількості: махрові з односторонньою та двосторонньою махрою, трикотажні, віскозні, з бавовни,  з антиковзаючою стопою, термошкарпетки. Для маленьких модниць на парадні виходи можна придбати шкарпетки дитячі прикрашені люрексом, рюшами, бантами та навіть стразами. Для повсякденного користування більше підійдуть шкарпетки з малюнками, у крайньому випадку, ажурні шкарпеточки.

     Відповідальні фірми з випуску  дитячих панчішних виробів, які хочуть зберегти свою репутацію якісного виробника, використовують у процесах виробництва найсучасніші технології, проходять сувору сертифікацію товару та постійно вдосконалюють свій асортимент. Провідні вітчизняні та закордонні виробники в процесі виготовлення дитячих шкарпеток використовують не менше 70% натуральних матеріалів. Найякіснішими вважаються шкарпетки зі 100% бавовни, вовни або шовку. Граничне значення лайкри або еластана – 5%, інших синтетичних волокон – до 25% (поліамідне волокно, нейлон).

    Купуючи дитячі шкарпетки, уважно вивчіть товар:– склад матеріалу: у дитячих ніжках обмін речовин відбувається швидше, ніж у дорослих, тому в синтетичних шкарпетках дитина почуває дискомфорт, ніжки сильно потіють, та є ймовірність виникнення алергії,     – еластичність резинки: вона має бути не занадто щільною та тугою, щоб не здавлювала ніжку та не перешкоджала вільному кровообігу,
– шви на пальчиках мають бути плоскими та м'якими,
– підбирати шкарпеточки потрібно за сезоном: теплі для холодних періодів і легкі для літа.

    Компанія New Land пропонує дитячі шкарпетки оптом від відомих польських виробників - Gatta и Wola.