Дитяче взуття

Найскладнішим у виборі гардероба для дитини є вибір взуття. Здавалося б: поміряв ніжку, приклав і – вуаля – готово!!! Але все не так просто. Неправильно підібране дитяче взуття в ніжку, приклав і – вуаля – готово!!! Але все не так просто. Неправильно підібране дитяче взуття загрожує неправильним розвитком стопи дитини і постійним дискомфортом вашого малюка.

Компанія New Land предлагает качественную детскую обувь от популярнейших производителей. пропонує якісне дитяче взуття від найпопулярніших виробників. Все запропоноване нашою компанією дитяче взуття відповідає всім існуючим стандартам і сертифіковане на Україні. В 2011 році ми плануємо серйозно розширити асортимент пропонованого взуття, цим хочемо надати нашим роздрібним і оптовим клієнтам можливість підібрати дитяче взуття максимально відповідне їх побажанням і потребам, а поки хочемо дати кілька порад, які будуть корисними при виборі дитячого взуття.

Перед тем як купити дитяче взуття, необхідно обов'язково врахувати наступне:

- якість матеріалів і виробник;

- поради ортопеда

- фасон і розмір.

Виробники дитячого взуття

ГГоловна порада - не женіться за брендом, шукайте якість. Навіть найдорожчі торговельні марки не завжди будуть найкращим вибором. Визначайтеся за наступними критеріями:

1. Віддавайте перевагу виробам зі шкіри та інших натуральних матеріалів, неякісний шкірозамінник парить ніжку, взимку погано зігріває та може створювати відчуття мокрої ніжки.
2. Взуття не має бути слизьким!!! Віддавайте перевагу гумовій або каучуковій підошві, у міру еластичній.
Дитяче взуття має досить щільно сидіти на ніжці, надійно кріпитися до ноги за допомогою ремінців, не шльопати та не злітати на ходу.
4. Як показує практика, більш якісне дитяче взуття у виробників, які спеціалізуються саме на виробництві товарів для дітей.

Поради ортопедів

1. Підошва має бути еластичною та гнучкою.
2. Устілка бажано з бавовни або м'якої шкіри.
3. Задники обов'язково не тверді, еластичні.
4. Носок має бути ширшим за п'ятку, в області пальчиків необхідний простір, вузьке дитяче взуття призводить до деформації стопи, перешкоджає вільному кровообігу.
5. Верх із натуральних дихаючих матеріалів.
6. Обов'язково надійна за допомогою застібок, які дають можливість регулювати висоту підйому.
7. Зазор між пальчиками та носком взуття близько 1 см.

Вибір фасону та розміру

1. За розміром взуття має бути таким, щоб між п'ятою і задником щільно влазив палець.
2. Що стосується фасону, то тут головний критерій – ваш смак.